Raczkując w świat - Artykuły filtrowane wg daty: październik 2014
czwartek, 30 październik 2014 00:00

I love my blog - spotkanie w mieście na soli cz.1

I love my blog - spotkanie w mieście na soli cz.1

Kiedy zaczynałam pisać mój blog nie myślałam, że kiedykolwiek poznam bliżej kogoś z tego wirtualnego świata. Sądziłam, że każda blogerka pisze swoje teksty, czasami zagląda co słychać u innych, a potem zamyka komputer i wraca do swoich codziennych, zwyczajnych zajęć.

Gryzak-szczoteczka do nauki samodzielnego mycia zębów

Ostatnio na moim blogu pojawiały się wpisy dotyczące dbania o ząbki małych dzieci [klik] i [klik]. Każdy jednak rodzic wie, że teoria rządzi się swoimi prawami, a praktyka swoimi.

środa, 22 październik 2014 00:00

Pałac w Lubostroniu

Pałac w Lubostroniu

Przez kilka ostatnich tygodni pogoda uparcie płatała nam figle i zawsze kiedy chcieliśmy wyjechać za miasto robiło się deszczowo i pochmurnie. W ubiegły weekend udało nam się jednak zgrać i postanowiliśmy cały dzień spędzić na świeżym powietrzu.

Woreczki na zużyte pieluszki - fanaberia, czy niekoniecznie?

Spotkaliście się kiedyś ze stwierdzeniem, że zużyte dziecięce pampersy nie mają zapachu? Jeśli tak, to na pewno mówiła je osoba, która nie miała kontaktu z dzieckiem jedzącym coś więcej niż mleko.

6 najczęściej popełnianych błędów w dbaniu o zęby dzieci

Kolejny post w ramach akcji ZACHĘĆ SWOJE DZIECKO DO MYCIA ZĘBÓW. Tym razem przygotowałam listę sześciu błędów, które najczęściej popełniają rodzice w dbaniu o jamę ustną swoich pociech.

środa, 08 październik 2014 00:00

Jak dbać o ząbki niemowlaczka

Jak dbać o ząbki niemowlaczka

Kilka razy dziennie zmieniamy naszym dzieciaczkom pieluszki, kąpiemy codziennie (albo co drugi dzień ;), obcinamy paznokcie, czeszemy włoski, myjemy uszy, ale czy wiemy, że o dziąsełka i pierwsze ząbki dzieci też trzeba dbać? Ja przyznam szczerze, że nie wiedziałam co i jak należy robić. Niedawno ruszyła kampania o nazwie ZACHĘĆ SWOJE DZIECKO DO MYCIA ZĘBÓW pod którą podpisujemy się obiema, krzysiowymi rączkami!

 

Przygotowałam dla Was poradnik jak od początku dbać o jamę ustną maluszków. Gwarantuję, że kilka prostych czynności pozwoli zaoszczędzić nam sporo nerwów i pieniędzy wydanych na dentystów ;)

 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon