Raczkując w świat - Artykuły filtrowane wg daty: lipiec 2014
czwartek, 31 lipiec 2014 00:00

Podręczny zestaw do przewijania

Podręczny zestaw do przewijania

Jedną z czynności, którą najczęściej wykonuje się przy dziecku jest zmienianie pieluch. W domowym zaciszu, gdzie wszystkie niezbędne przedmioty są pod ręką, nie stanowi to żadnego problemu. Kiedy natomiast wychodzimy z domu, a nasze dziecko zaczyna się prężyć i z pampersa dochodzą charakterystyczne dźwięki i zapach, wszystko trzeba mieć tak przygotowane, żeby cała "operacja" przebiegła jak najsprawniej. :)

 

wtorek, 29 lipiec 2014 00:00

Jak spać z dzieckiem poza domem

Jak spać z dzieckiem poza domem

RECENZJA ~ łóżeczko turystyczne Mirage Deluxe firmy Milly Mally ~

Jak zaplanować pierwszy wakacyjny wyjazd z dzieckiem

Kiedy pojawia się nowy członek rodziny, kończą się beztroskie wakacje, podczas których, można było tylko leżeć do góry brzuchem.

czwartek, 24 lipiec 2014 00:00

Bodziaki jedyne w swoim rodzaju

Bodziaki jedyne w swoim rodzaju

Bardzo lubię rzeczy, które są niepowtarzalne. W związku z tym, chciałam znaleźć dla mojego Synka ubranka, które są jedyne w swoim rodzaju i w 100% spersonalizowane (skrzysionalizowane ;).

wtorek, 22 lipiec 2014 00:00

Krynica Morska

Krynica Morska

Kiedyś już pisałam, że mając do wybory morze lub góry, zawsze wybierzemy góry, ale w ten weekend pogoda z nami wygrała.

piątek, 18 lipiec 2014 00:00

Paella z owocami morza i kiełbasą chorizo

Paella z owocami morza i kiełbasą chorizo

Mój mąż często przejmuje obowiązki rodzinnego kucharza i - jak sam przyznaje - nie bez przyjemności i satysfakcji. Ostatnio przygotował przepyszną paellę, ale cóż ja będę wiele mówić - oddaję pióro Piotrowi :)

wtorek, 15 lipiec 2014 00:00

Darmowe próbki - HIPP (po 4. miesiącu)

Darmowe próbki - HIPP (po 4. miesiącu)

Tuż przed narodzinami Krzysia zarejestrowałam się na kilku portalach internetowych z produktami dla niemowlaczków. Zarejestrowałam i zapomniałam, aż do dziś, kiedy listonosz przyniósł pudełko, a w nim coś na ząb (raczej na dziąsełko, ale niech będzie ;).

niedziela, 13 lipiec 2014 00:00

Paszport dla niemowlaczka

Paszport dla niemowlaczka

Za każdym razem kiedy spędzaliśmy czas na południu Polski, jeden dzień przeznaczaliśmy na "wyskok" za granicę. W tym roku chcieliśmy zrobić dokładnie tak samo, ale po raz pierwszy z Krzysiem. Ustalaliśmy razem szczegóły i nagle... konsternacja... Co z tego, że jesteśmy w strefie Schengen, jak nasz Maluch nie ma żadnego dokumentu tożsamości, a bez tego nie możemy przekroczyć granicy. Dlaczego nikt, nigdzie nie pisze, że po narodzinach dziecka, poza załatwianiem aktu urodzenia i numeru PESEL, warto wyrobić paszport?!?!?!

Szykujemy się na pierwsze wakacje z Maluszkiem

Za miesiąc jedziemy z naszym Krzysiem na pierwszy długi wyjazd w góry. Już od kilku tygodni zastanawiamy się jak to wszystko zorganizować, żebyśmy na miejscu nie zadawali sobie ciągle pytania - "czemu tego nie przewidzieliśmy".

niedziela, 06 lipiec 2014 00:00

Tężnie solankowe w Inowrocławiu

Tężnie solankowe w Inowrocławiu

Co zrobić z niemowlaczkiem, kiedy termometr za oknem pokazuje 31 st.C, a w domu jest tych stopni "raptem" 27 i jeszcze, na domiar złego, mieszka się w centralnej Polsce? Fakt, można znaleźć jezioro, ale nie jesteśmy amatorami dużych piaskownic :P

 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon