Raczkując w świat - Artykuły filtrowane wg daty: sierpień 2014
sobota, 30 sierpień 2014 00:00

Najlepsze domowe hamburgery

Najlepsze domowe hamburgery

Każdy chyba lubi fast foody, a jeśli są one zdrowe, to ja uwielbiam je jeszcze bardziej! U mnie w domu hamburgery pojawiają się na stole często. Znajomi je uwielbiają, a ja lubię serwować na spotkaniach coś, co można przygotować dużo wcześniej, a w ostatniej chwili tylko podgrzać, ułożyć, podać i czekać na słowa zachwytu ;)

środa, 27 sierpień 2014 00:00

Festiwal Smaku w Grucznie

Festiwal Smaku w Grucznie

W ubiegłą niedzielę, w Grucznie, odbywała się piąta edycja Festiwalu Smaku. Ponieważ bardzo lubimy takie smakowite imprezy więc nie mogło nas tam zabraknąć :).

sobota, 23 sierpień 2014 00:00

Jeden dzień z krzysiowego życia

Jeden dzień z krzysiowego życia

Od kiedy urodził się Krzyś, moje życie jest ściśle podporządkowane jemu. Maluszkowy dzień jest szczegółowo zaplanowany, a ja konsekwentnie przestrzegam tego planu. Oczywiście życia nie da się w pełni zaplanować, ale nasz typowy dzień prezentuje się mniej więcej tak:

piątek, 15 sierpień 2014 00:00

Darmowe próbki - BoboVita

Darmowe próbki - BoboVita

Wracamy z wakacji, a przy drzwiach wita mnie sąsiadka mówiąc: "Pani Natalio, mam przesyłkę dla Synka!". Okazało się, że BoboVita pamiętała o ukończeniu przez Krzysia czwartego miesiąca i przysłała kilka swoich specjałów.

poniedziałek, 11 sierpień 2014 00:00

Darmowe próbki produktów dla dziecka

Darmowe próbki produktów dla dziecka

Kilka tygodni temu, na moim blogu pojawił się post ~ darmowe próbki - HIPP ~.

piątek, 08 sierpień 2014 00:00

Podróżna kosmetyczka niemowlaczka

Podróżna kosmetyczka niemowlaczka

W przeciwieństwie do podróżnej apteczki niemowlaczka, jego kosmetyczka jest całkiem spora. Nawet jeśli nie jedziemy do głuszy, to są pewne rzeczy, o których lepiej nie zapomnieć.

wtorek, 05 sierpień 2014 00:00

Podróżna apteczka niemowlaczka

Podróżna apteczka niemowlaczka

Paradoksalnie, na wakacje z niemowlaczkiem wcale nie trzeba brać dużej apteczki. Przy malutkim dziecku można jedynie delikatnie zwalczać pierwsze objawy, a jeśli to nie pomoże, pozostaje szybko szukać pomocy lekarskiej.

niedziela, 03 sierpień 2014 00:00

Dmuchana wanienka turystyczna

Dmuchana wanienka turystyczna

Dzisiaj będzie krótko, bo co pisać o czymś tak oczywistym i dobrze znanym (chociaż czasami, szczególnie w autobusie podczas upałów, śmiem w to wątpić) jak wanna. ;) Niby taki prosty przedmiot, ale trudno się bez niego obejść podczas wakacji z dzieckiem.

 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon