Raczkując w świat - Artykuły filtrowane wg daty: listopad 2015

Propozycje prezentów świątecznych dla dzieci od 0-6 miesięcy

Święta już za pasem więc w sklepach zaczyna się prawdziwy szał zakupowy. Jeśli jeszcze nie kupiliście upominków pod choinkę dla swoich maluszków, to zapraszam na moje propozycje prezentów dla bobasków, które nie ukończyły pół roczku.

wtorek, 24 listopad 2015 20:33

Zdrowa, domowa Nutella od 12.miesiąca

ZDROWA, DOMOWA NUTELLA od 12.miesiąca

z cyklu PRZEPIŚNIK ŁAKOMCZUSZKA

Uwielbiam Nutellę. W sumie to nie znam nikogo, kto by jej nie lubił. Problem jednak w tym, że kanapka posmarowana kremem czekoladowym nie należy do najzdrowszych. A może jednak istnieje zdrowa wersja Nutelli? Zobaczcie sami co wyczarowałam.

poniedziałek, 09 listopad 2015 15:50

Maluch w teatrze?!

Maluch w teatrze?!

Jeśli śledzicie mój Instagram (jeśli nie, to szybko to nadrabiajcie! – KLIK ;), to wiecie, że wczoraj byliśmy z Krzysiem w teatrze. Wstępnie nie planowałam przygotowywać relacji z tego wydarzenia, ale było tak fantastycznie, że koniecznie muszę Wam o tym opowiedzieć.

Skarb małych piratów, czyli jak nie marnować starych zabawek

z cyklu AKTYWNIE W DOMU

Na pewno nie raz mówiłyście (albo chociaż myślałyście): „DZIECKO! BŁAGAM! ZAJMIJ SIĘ SOBĄ! MASZ TYLE ZABAWEK! MAMA MUSI..." No właśnie, mama coś musi i nie zawsze maluch przy nogawce jest dobry pomysłem.

ROSNĘ I POZNAJĘ – seria książek, które warto mieć

Dawno na blogu nie było książeczek, a kilka fajnych pozycji znalazło się ostatnio w naszej biblioteczce. Oto pięć fantastycznych książek, które pokazują i tłumaczą dziecku otaczający go świat.

 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon