Raczkując w świat - Artykuły filtrowane wg daty: maj 2015

RISOTTO ZE SZPARAGAMI od 10. miesiąca

z cyklu PRZEPIŚNIK ŁAKOMCZUSZKA

Nadal mamy w Polsce sezon na szparagi. Jeśli Wasze dziecko ukończyło 8. miesiąc życia, to śmiało możecie mu je podać. Szkoda byłoby stracić taką okazję, bo kolejna będzie dopiero za rok. Przygotowałam dla Was przepis na przepyszne risotto właśnie ze szparagami w roli głównej. Pychota!

wtorek, 26 maj 2015 21:16

Mamą być...

Mamą być...

Takiego wpisu miało w ogóle nie być, ale przy okazji dzisiejszego Dnia Matki wzięło mnie na rozmyślanie.

Pierwszy koń, czyli centrum edukacyjne Tony

Podobno każde dziecko marzy o kucyku. Mój Krzysiek ma swojego własnego, chociaż jeszcze nie wie czym jest marzenie, i co to koń. Pół roku temu kupiliśmy synkowi centrum edukacyjne Tony, czyli zabawkę, która ma mu towarzyszyć przez kilka ładnych lat.

Filmy, których możesz nie znać, a szkoda!

Oglądam dużo filmów. Częściowo jest to związane z moją pracą, ale przede wszystkim, przy dobrym filmie najlepiej odpoczywam. Mój idealny wieczór zawsze wygląda tak, że razem z Piotrem oglądamy coś interesującego. Filmy są poniekąd moją pasją, więc uznałam, że fajnie jeśli podzielę się z Wami tymi tytułami, które najbardziej przypadły mi do gustu.

DOLINA CHOCHOŁOWSKA z dzieckiem w wózku

...w Tatry z wózkiem 

Powoli rozpoczyna się sezon urlopowy i zapewne wiele z Was postanowi spędzić swoje wakacje w górach. W zeszłym roku my wybraliśmy się z półrocznym Krzyśkiem w Tatry [KLIK]. W Internecie trudno jest znaleźć rzeczowe wpisy, z których dowiemy się, które trasy są odpowiednie na wycieczkę z maluchem w wózku. Kilka z nich przetestowaliśmy sami. Oto pierwsza, bardzo popularna trasa w polskich Tatrach – Dolina Chochołowska.

poniedziałek, 11 maj 2015 20:31

Butelka niekapek MAM Learn To Drink Cup

Butelka niekapek MAM Learn To Drink Cup

Kolejnym kubkiem niekapkiem, który Krzysiek ma w swoich „zbiorach" jest butelka MAM Learn To Drink Cup, która przeznaczona jest dla dzieci od 8. miesiąca życia.

Krótki poradnik jak zrobić, ale się nie narobić!

Segregowałam niedawno zdjęcia i trafiłam na całą masę fotografii, które idealnie pokazują jak łatwe i przyjemne jest moje życie, bo przecież JA TYLKO LEŻĘ I PACHNĘ :)

środa, 06 maj 2015 21:47

Butelka niekapek MAM Trainer

Butelka niekapek MAM Trainer

Każdy rodzic czeka na moment, aż jego dziecko zacznie samodzielnie pić z butelki. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele kubków, które wspomagają tę naukę. Ja wypróbowałam dwie butelki marki MAM Baby. Zapraszam na recenzję niekapka MAM Trainer 220ml przeznaczonego dla dzieci od 6. miesiąca życia.

poniedziałek, 04 maj 2015 20:15

ZDROWA PRZEKĄSKA od 8. miesiąca

ZDROWA PRZEKĄSKA od 8. miesiąca

z cyklu PRZEPIŚNIK ŁAKOMCZUSZKA

Dawno na moim blogu nie było przepisu na przekąski. Ostatnio u znajomych jadłam bakaliowe kuleczki, które po lekkiej modyfikacji idealnie nadają się dla maluchów. Dzieci lubią jeść słodko, rodzice chcą im dawać zdrowe rzeczy, a ja... znalazłam kompromis!

 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon