Raczkując w świat - Artykuły filtrowane wg daty: czerwiec 2015
wtorek, 30 czerwiec 2015 11:22

Gdzie się zaczyna godność dziecka?

Gdzie się zaczyna godność dziecka?

Znowu jest głośno o tym, gdzie wolno przebierać dziecko, a gdzie nie. Kilka miesięcy temu zastanawiano się, czy stolik w restauracji to dobre miejsce do zmiany pampersa, a od wczoraj analizuje się autobus miejski jako potencjalny przewijak.

poniedziałek, 29 czerwiec 2015 19:51

POLANA POD MURANIEM z dzieckiem w wózku

POLANA POD MURANIEM Z DZIECKIEM W WÓZKU

...w Tatry z wózkiem

Dziś ponownie zapraszamy na spacer po Słowackich Tatrach. Trasa, którą przygotowaliśmy nie wymaga wielkiego przygotowania. Jest to bardziej spacer niż całodniowa wycieczka. Nie mniej jednak, mimo krótkiego dystansu do pokonania, wchodzimy w sam środek bardzo wysokich gór, co zapewnia piękne widoki. Zapraszamy na Polanę pod Muraniem.

piątek, 26 czerwiec 2015 20:07

ZDROWE PRZEKĄSKI DLA DZIECI #1

ZDROWE PRZEKĄSKI DLA DZIECI dostępne w każdym sklepie #1

Dostaję od Was bardzo dużo pytań odnośnie tego, co Krzysiek je na co dzień. Przepisy na nasze posiłki już znacie [KLIK]. Pokazywałam również jakie dania w słoiczkach daję mojemu maluchowi [KLIK]. Dzisiaj przyszła pora na przekąski.

wtorek, 23 czerwiec 2015 20:26

Czeski Krumlov – niezapomniane miejsce

Czeski Krumlov – niezapomniane miejsce

Już na samym wstępie muszę Wam przyznać, że Czeski Krumlov jest jednym z najpiękniejszych miast w jakich kiedykolwiek byłam. Jeśli chcecie spędzić kilka dni z bliskimi w pięknym miejscu, które zachwyca na każdym kroku, to zdecydowanie polecam. Jeśli natomiast planujecie wakacje na południu Europy i jedziecie autem, to obowiązkowo odwiedźcie Krumlov choćby jedynie na kawę w centrum. Pożałujecie, że nie możecie zostać tutaj na dłużej :)

czwartek, 18 czerwiec 2015 20:27

POPRADZKI STAW z dzieckiem w wózku

POPRADZKI STAW  z dzieckiem w wózku

...w Tatry z wózkiem

Od zawsze byliśmy wielkimi fanami Polskich Tatr. Jednak od kilku lat, po wielu wyprawach zaczęły nas irytować m.in. tłumy turystów i samochody w Tatrzańskim Parku Narodowym. Zaczęliśmy szukać alternatywy, która była dużo bliżej niż myśleliśmy, bo zaledwie godzinę drogi od Zakopanego, po drugiej stronie granicy.

poniedziałek, 15 czerwiec 2015 16:58

INSTAmigawki - maj

INSTAmigawki - maj

Do aplikacji Instagram długo się przekonywałam, ale jak już założyłam swoje konto, to „wkręciłam" się na dobre :)

 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon