Raczkując w świat - Artykuły filtrowane wg daty: lipiec 2015
piątek, 31 lipiec 2015 17:58

Butelka niekapek LOVI 250ml

Butelka niekapek LOVI 250ml

Butelkę Lovi kupiłam, bo miałam dość ciągłego ścierania rozlanej wody z butelki MAM Learn To Drink Cup. Ponieważ Krzysiek uwielbiał swój niekapek z żyrafą, więc ja chciałam umieszczać butelkę tak nisko, aby sam mógł decydować kiedy chce pić, a to wiązało się z zabawą wodą.

czwartek, 30 lipiec 2015 19:15

Szukamy butelki idealnej - cykl

Szukamy butelki idealnej - cykl

Ten cykl powstał dzięki Wam, moim Czytelnikom. Bardzo często pytacie mnie z jakiej butelki niekapka korzysta Krzysiu. Trudno odpowiedzieć na to pytanie, bo w naszych „zbiorach" jest kilka butelek. Dwie kupiłam sama, a inne dostaliśmy. Postanowiłam więc, że opiszę wszystkie, bo z każdej – krócej, lub dłużej – korzystał mój synek i jesteśmy z nich mniej, lub bardziej zadowoleni.

poniedziałek, 27 lipiec 2015 18:08

Kogel Mogel w Bydgoszczy – niestety nie dla nas…

Kogel Mogel w Bydgoszczy – niestety nie dla nas...

Normalnie ten wpis w ogóle by nie powstał, ale nachwaliłam się Wam na Instagramie jakie cudowne miejsce odkryłam, a dodatkowo namawiałam wszystkich znajomych, żeby odwiedzili to miejsce, a tutaj klops. Nasza druga wizyta w kawiarni „Kogel Mogel" wcale nie była taka udana jak pierwsza, a nawet powiem więcej- jestem po prostu wściekła!

5 i pół sposobu na złagodzenie stresu pourlopowego

Nie oszukujmy się. Powrót z urlopu, szczególnie bardzo udanego, nigdy nie będzie miły. Jest jednak kilka sposobów, aby ten moment nie był taki straszny. Sprawdziłam je na własnej skórze!

niedziela, 19 lipiec 2015 20:10

BLOGOWE LOVE prezentove

BLOGOWE LOVE prezentove

W ubiegłą sobotę, w Poznaniu, spotkałam się z kilkoma zwariowanymi blogowymi mamami. 

ORZEŹWIAJĄCY SHAKE OWOCOWY od 12. miesiąca 

z cyklu PRZEPIŚNIK ŁAKOMCZUSZKA

Przepis bardzo prosty, bo przecież komu chciałoby się długo stać w kuchni w takie upały. Shake owocowy może być idealną przekąską dla malucha, ale równie dobrze sprawdzi się jako syty podwieczorek. Polecam zrobić więcej, bo na pewno znajdzie się na niego wielu chętnych ;)

Miasteczko Mamoko – książka niezwykła

„Miasteczko Mamoko" to książka niezwykła. Nie pojawia się w niej ani jedno słowo, a mimo to wciąga na bardzo długie godziny. Początkowo myślałam, że Krzysiek jest na nią za mały, ale zupełnie przypadkowo okazało się, że nawet piętnastomiesięczny brzdąc może nią być oczarowany.

sobota, 11 lipiec 2015 18:20

ZDROWE PRZEKĄSKI DLA DZIECI #2

ZDROWE PRZEKĄSKI DLA DZIECI dostępne w każdym sklepie #2

Niedawno na blogu opisywałam jakie zdrowe przekąski podaję mojemu synkowi [KLIK]. W Waszych komentarzach pojawiły się tak fajne pomysły, że postanowiłam przygotować drugi wpis z przekąskami, które Wy podajecie maluszkom. Krzysiek wszystkie pomysły wypróbował i razem stworzyliśmy drugą część zestawienia ze zdrowymi przekąskami dostępnymi w każdym sklepie.

Karta EKUZ - niezbędnik każdej zagranicznej podróży

Planując wakacje nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego od końca. Nigdy nie zakładamy, że podczas urlopu będziemy musieli nagle korzystać z opieki lekarskiej. Niestety, życie toczy się własnym torem i potrafi nas zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Warto o tym pamiętać i być przygotowanym na każdą ewentualność.

poniedziałek, 06 lipiec 2015 20:37

DOLINA BIAŁEJ WODY z dzieckiem w wózku

DOLINA BIAŁEJ WODY z dzieckiem w wózku

... w Tatry z wózkiem

Ostatnia trasa w Słowackich Tatrach, którą przetestowaliśmy, i która idealnie nadaje się dla maluszka w wózku. Szlak jest przepiękny, al równocześnie wyjątkowo łatwy do pokonania. Zapraszam do Doliny Białej Wody.

Strona 1 z 2
 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon