Cześć, mam na imię Natalia i bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Zanim się rozsiądziesz i rozejrzysz po naszych wirtualnych kątach, powiem Ci trochę o nas. Zapraszam do raczkowego, kolorowego świata.

 

226935 2054879456392 1201062 n

 

Jest nas trójka - mama, tata i Krzyś (trzylatek). 

Już od trzech lat, głową naszego wirtualnego świata jestem ja, Natalia. Na co dzień prowadzę swoja działalność gospodarczą i równocześnie raczkowego bloga. Uwielbiam pracować na własny rachunek i zawsze powtarzam, że mam najlepszego szefa na świecie (nie próbujcie nawet polemizować ;). Kiedy odkładam telefon i zamykam dokumenty, podróżuję albo kleję, rysuję, maluję, wycinam, lepię, ugniatam, drę, rozkręcam, skręcam. Dzięki mojemu blogowi mogę bezkarnie znosić do domu połowę sklepu papierniczego. Uwielbiam poznawać i doświadczać nowych rzeczy, a im dziwniejsze i mniej konwencjonalne, tym lepiej. Właśnie z chęci poznania czegoś nowego, stworzyłam miejsce, w którym właśnie jesteś. Początkowo miała to być zabawa, ale bardzo szybko przerodziła się w pasję i jest pretekstem do dalszego rozwijania siebie.

 

Na raczkujacwswiat.pl znajdziesz pomysły na ciekawe spędzenie czasu ze swoim dzieckiem. Spójrz na moje wpisy, a przekonasz się, że wcale nie trzeba mieć dużo czasu, pieniędzy, albo pomysłowości, żeby zrobić z maluchem coś kreatywnego i bardzo rozwijającego. Moim celem jest przede wszystkim inspirowanie do dobrej zabawy. Liczy się pomysł, a to zostaw mnie.

 

Na dobry początek chcę Ci polecić kilka wpisów np…

jak zrobić DOMOWE GLUTY DLA DZIECKA, albo jak NAMALOWAĆ OBRAZEK BEZ UŻYCIA FARB,
a już koniecznie zobaczy, jak dziecko w bardzo łatwy sposób może przygotować PREZENT DLA DZIADKÓW

 

Szukasz pomysłu gdzie wyjechać z maluszkiem? Sprawdź…
JAKIE MIEJSCA ODWIEDZILIŚMY z naszym synkiem i zobacz też nasz cykl TATRY Z DZIECKIEM W WÓZKU.

Na blogu znajdziesz też dużo autorskich materiałów do pobrania np…
darmowe KARTY PRACY PRZEDSZKOLACZKA, albo elementy potrzebne do stworzenia URODZIN TEMATYCZNYCH

 

Sprawdź też...

pyszności, które przygotowywałam dla synka w ramach PRZEPIŚNIKU ŁAKOMCZUKSZA. Ostrzegam… będzie pysznie!

 

Miłej lektury i do usłyszenia!
Natalia

 

 

PS. Teraz już wiesz gdzie mnie znaleźć, a jeśli chcesz coś napisać, to nie krępuj się -> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pewnie tego o mnie nie wiesz, ale uwielbiam czytać, więc swoją wiadomością sprawisz mi tylko radość.

 

 

 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon

NAJPOPULARNIEJSZE