sobota, 21 marzec 2015

Benbat - turystyczne krzesełko dla dzieci 2w1

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Benbat - turystyczne krzesełko dla dzieci 2w1

Powoli rozpoczyna się sezon wyjazdowy, więc warto przemyśleć, jakie gadżety przydadzą się podczas letnich wojaży. Teoretycznie, do walizki możemy spakować te same rzeczy, które używamy w domu, na co dzień. Są jednak też i takie, bez których trudno podróżować z maluchem a te domowe, zazwyczaj się nie nadają. Mam tutaj na myśli łóżeczko, wanienkę i krzesełko do jedzenia. O dwóch pierwszych akcesoriach już Wam pisałam (KLIK i KLIK), dzisiaj przyszedł czas na ostatnie, czyli turystyczne krzesełko do karmienia.


foto 1 post

 

Bardzo wiele restauracji przystosowało się do rodzin z dziećmi i posiadają wysokie krzesełka do karmienia. Problem polega na tym, że bardzo często jest ich niewystarczająca ilość, albo (nie ma co ukrywać) są brudne. Spotkałam się już z takimi, które wręcz kleiły się od rozlanego napoju i nie chciałabym w nie sadzać Krzyśka. Ponieważ często wyjeżdżamy i lubimy chodzić do restauracji, bardzo szybko zaczęłam rozglądać się za naszym własnym krzesełkiem turystycznym. Na rynku można znaleźć różne rodzaje fotelików począwszy od styropianowych podkładek, a na materiałowych „nosidełkach" skończywszy. Mi zależało żeby krzesełko nie było dodatkowym ciężarem podczas wyjazdów i ostatecznie wybór padł na krzesełko – walizeczkę 2w1 firmy Benbat.

 

tofo1 strona główna i foto 2

Krzesełko Benbat jest plastikową walizeczką, do której możemy włożyć ulubione zabawki dzieciaczka albo cały zestaw obiadowy potrzebny w restauracji, lub w podróży. Wbrew pozorom jest bardzo pakowna. Bez problemu wkładam do niej cały jedzeniowy ekwipunek mojego synka, ale również mały zestaw do przewijania i ubranko na zmianę.

 

zawartość

Walizeczka wykonana została z plastiku, a sam element krzesełka z materiału, który bardzo łatwo utrzymać w czystości. Całkowite wymiary tego gadżetu to: 31 x 29 x 14 cm.

walizka detal

 

Montaż krzesełka jest bardzo prosty. Walizeczkę kładziemy na krześle i jeden pas zaczepiamy za oparciem a drugi pod fotelem. Gotowe! Montaż trwa nie więcej niż minutę.


Dla zapewnienia bezpieczeństwa malucha fotelik posiada trzypunktowe pasy. Osobiście wolałabym, żeby były one pięciopunktowe, ale zabezpieczenie na udach jest bardzo mocne więc w takiej wersji turystycznej uważam, że jest wystarczające. Pomysłowym rozwiązaniem jest również to, że po złożeniu walizeczki, pas który montujemy pod fotelem może służyć jako pasek do noszenia na ramieniu, albo do zaczepienia o poręcz wózka. Jest to znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż noszenie krzesełka w ręku.

 

walizeczka zabezieczenia

 

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem przenośnego krzesełka dla swojego malucha, to walizeczkę Benbat zdecydowanie polecam. My używamy jej bardzo często i sprawdza się znakomicie. Przez pewien czas zastanawiałam się czy nie kupić jedynie tej walizeczki i zrezygnować z tradycyjnego, domowego krzesełka do karmienia. Ostatecznie kupiliśmy oba ze względu na to, że nasze domowe krzesła nie mają szeroko rozstawionych nóg i musiałabym ciągle pilnować czy synek się nie przewróci z całym meblem. Jeśli natomiast macie bezpieczne krzesła, to z powodzeniem walizeczka sprawdzi się również do domowego użytku. Tak prezentuje się na krzesełku mój Krzysiu podczas domowego posiłku.

 

12

11

 

Krzesełko kosztuje 139 zł. Dużo, jeśli planujemy używać go sporadycznie. My korzystamy z niego bardzo często nie tylko w restauracjach, ale również podczas wizyt u znajomych, na wszystkich wyjazdach, a ostatnio coraz częściej również w naszym domu. Dodatkowo walizeczka wykonana jest bardzo solidnie więc uważam, że jest warta swojej ceny.

Czytany 7299 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 kwiecień 2017 09:31
 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon