poniedziałek, 11 maj 2015

Butelka niekapek MAM Learn To Drink Cup

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Butelka niekapek MAM Learn To Drink Cup

Kolejnym kubkiem niekapkiem, który Krzysiek ma w swoich „zbiorach" jest butelka MAM Learn To Drink Cup, która przeznaczona jest dla dzieci od 8. miesiąca życia.

FOTO 1

 

Butelka MAM Learn To Drink Cup składa się z pięciu elementów: butelki (pojemnika na napój), ustnika, elementu blokującego wypływ płynu, nakrętki do umocowania ustnika i pokrywki.

 

FOTO 2

 

Na pierwszy rzut oka, butelka wygląda bardzo estetycznie. Wykonana została z porządnych materiałów (BPA free) i czuć, że nie rozpadnie się przy pierwszym kontakcie z ziemią. Teraz, po kilku miesiącach używania, mogę potwierdzić, że chociaż nie raz zdarzało jej się wznosić w powietrze, to nie widać na niej żadnych oznak zniszczenia.

 

Początkowo przeszkadzał mi w niej brak uchwytu, który miał wcześniejszy kubeczek MAM Trainer. Należy jednak zaznaczyć, że obie butelki MAM dopasowane zostały do siebie w taki sposób, aby stanowić dla dziecka brakującym elementem pomiędzy karmieniem piersią, a samodzielnym piciem z kubeczka. W związku z tym, brak uchwytu w przypadku tej butelki jest całkowicie zrozumiały.

Szkoda, że na butelce nie została narysowana miarka. Dla mnie jest to ważny element, bo chcę kontrolować ile wypił mój maluch, a w tym przypadku jest to niemożliwe.

 

FOTO 4

 

Ustnik w tej butelce jest twardy i właśnie dlatego butelka przeznaczona jest dla dzieci od 8. miesiąca życia. Niestety, kiedy w ustniku zamontowany jest element blokujący, czyli to co czyni z niego niekapek, picie z butelki jest bardzo trudne i ja sama mam z tym problem. Na co dzień Krzysiowi wyjmuję ten element, ale wtedy przepływ jest całkowicie otwarty i muszę ciągle pilnować, żeby cała zawartość nie rozlała się.

 

FOTO 3

 

Jak się u nas sprawdziła butelka MAM Learn To Drink Cup?

Pomimo tego, że wcześniej pisałam o problemach z napiciem się, kiedy zainstalowany jest element blokujący, to nadal jest to ulubiony kubeczek Krzysia. Mi osobiście przeszkadza to, że nie do końca sprawdza się jako niekapek, ale to właśnie do tej butelki Krzysiek podchodzi i samodzielnie z niej pije. Czy przypadkiem nie o to właśnie chodzi? :)

  

Butelka MAM Learn To Drink Cup kosztuje ok. 33 zł i jest dostępna w sklepie internetowym MAMbaby. Dostępne są trzy kolory niebieski, zielony i różowy. Zresztą, sami sprawdźcie ;)

Dodatkowo jeśli polubicie profil na Facebooku marki MAM, otrzymacie rabat na cały ich asortyment.

 

2 1

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

cykl butelkowy

 

Czytany 3869 razy Ostatnio zmieniany piątek, 21 październik 2016 06:48
 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon