niedziela, 03 sierpień 2014

Dmuchana wanienka turystyczna

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dmuchana wanienka turystyczna

Dzisiaj będzie krótko, bo co pisać o czymś tak oczywistym i dobrze znanym (chociaż czasami, szczególnie w autobusie podczas upałów, śmiem w to wątpić) jak wanna. ;) Niby taki prosty przedmiot, ale trudno się bez niego obejść podczas wakacji z dzieckiem.

Tradycyjna wanienka dla maluszków jest duża i jej spakowanie do samochodu na wyjazd jest niemożliwe. Udało mi się znaleźć malutką i niedrogą dmuchaną wersję turystyczną.

 

030814

~wanienka w hotelu ;)~

 

Firma Bestway wypuściła serię dmuchanych przedmiotów dla najmłodszych o nazwie BABY STEPS 123. Jednym z nich jest wanienka turystyczna o wymiarach 80x50x30 cm i wadze 0,7 kg. Używamy jej od trzech miesięcy i Krzysiowi jest w niej bardzo wygodnie, ale rodzicom przysparza wielu problemów. Nadmuchanie jest kłopotliwe, ale cóż poradzić, przecież jest to rzecz dmuchana ;) Głównym problemem jest przenoszenie wanienki napełnionej wodą. Powiem wprost - JEST TO NIEMOŻLIWE! Spód wygina się pod ciężarem wody, a za boki ciężko jest chwycić.W efekcie trzeba biegać z miskami, lub kubkami i najpierw napełniać, a później wybierać wodę, co wygląda dość komicznie i jest uciążliwe.

 

Jeśli szukacie wanienki tylko na wyjazdy to polecam jej zakup. Jest tania (na aukcjach internetowych można ją kupić za ok. 18 zł.) zajmuje niewiele miejsca w bagażu, a dziecku jest w niej bardzo wygodnie. Dodatkowych atutem jest to, że podczas upałów może służyć jako mały basenik. Jeśli natomiast szukacie alternatywy dla tradycyjnej wanienki dla dziecka, to jej codzienne napełnianie i opróżnianie stanie się dla Was udręką.

 

Mama Krzysia

Czytany 4183 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 05 maj 2016 09:36
Więcej w tej kategorii: Śpiące dziecko pod kontrolą »
 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon