wtorek, 09 wrzesień 2014

Naturalne odplamianie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Naturalne odplamianie

Pierwszy raz o "cudownym" działaniu mydła Biały Jeleń dowiedziałam się od koleżanki. Powiedziała mi to w taki sposób, jakby to była najoczywistrza oczywistość. W związku z tym myślałam, że każda młoda mama, zaopatrzyła się w kostkę szarego mydła i używa jej niemal codziennie. Ostatnio jednak, kilka razy zdarzyło mi się ratować ciuszki znajomych maluszków i okazuje się, że nie byłam ostatnią Polką, która dowiedziała się o odplamianiu za pomocą szarego mydła.

 

090914

 

Dotychczas szarego mydła używałam głównie na zabrudzenia po dziecięcej kupce i plamy po marchewce. W przypadku kupki, Biały Jeleń spisuje się znakomicie i bez żadnych problemów spiera wszystko. Nieco gorzej jest, jeśli chodzi o marchewkę, ale przy odrobinie pracy i taką plamę można sprać.

 

Aby przebarwienia zniknęły całkowicie trzeba świeży ślad pocierać mydłem tak długo, aż stanie się blady. Później wystarczy ubranko wyprać w pralce tak jak zawsze.

 

Jeśli jeszcze nie macie szarego mydła w swojej kosmetyczce, to polecam kupić je przy pierwszej możliwej okazji. Tylko 3-4zł, a jeden problem z głowy.

 

A Wy, macie jakieś inne sprawdzone sposoby na poplamione dziecięce ubranka?

 

Czytany 1755 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 02 marzec 2015 14:28
 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon