wtorek, 20 październik 2015

TYDZIEŃ Z NAMI – dzień 6

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

TYDZIEŃ Z NAMI – dzień 6

Poniedziałek, więc? WOLNE! :)

Nie będę ukrywała, że bardzo lubię te dni, kiedy Krzysiu jest u dziadków. Nie to, że na co dzień mój maluszek mi przeszkadza, ale świadomość, że sama mogę decydować o swoim czasie jest fantastyczna. Zazwyczaj w te „wolne" dni mam bardzo dużo papierkowej pracy, ale mimo to przydaje się taki krótki odpoczynek od bycia mamą.

 

Co się działo z samego rana? Nie wiem. :) Piotrek i Krzysiu przygotowują się do wyjścia sami, dzięki czemu mogę powylegiwać się w łóżku chwilę dłużej. Niestety, miałam dzisiaj tyle do zrobienia, że moje „długie wylegiwanie" trwało całe 15 minut.
Śniadanie i...

 

3


... poranne ogarnianie mieszkania. Przy okazji przedstawiam krzysiowego przyjaciela – Józka.

 

4


Ostatnio prosiłyście żebym zrobiła zdjęcie mojego miejsca pracy. Oto moje biuro, a raczej biurko, tzn. stół ;)

 

5


Po pracy szybkie przygotowania i ruszam na ploty z koleżanką.

 

7


Miałyśmy rozmawiać godzinę, a w kawiarni przesiedziałyśmy aż trzy. Próbowałam namówić Kasię do założenia bloga, bo jej życie jest bardzo interesujące, a dodatkowo jest teraz w ciąży z bliźniakami. Jeśli udało mi się ją przekonać, to niedługo się o tym dowiecie. Ojjj będzie co czytać ;)

 

2


W drodze powrotnej wstąpiłam do TK MAXX. Ja zupełnie nie rozumiem fenomenu tego sklepu. Dla mnie jest to lumpeks z bardzo drogimi ubraniami. Jeszcze nigdy nie znalazłam tam nic ciekawego, ale może po prostu nie umiem szukać.

 

10


Udało mi się również zrobić zakupy spożywcze na cały tydzień. Też planujecie zakupy i robicie je w poniedziałki i piątki, czy kupujecie spontanicznie?

 

1


Muszę przyznać, że mam jedną słabość, która ujawnia się wczesną jesienią i trwa do końca zimy. Uwielbiam świeczki i woski zapachowe. Ostatnio moimi ulubionymi są cztery poniższe, a w szczególności fluffy towels. Ten zapach jest przepiękny. Jeśli znacie inne, pięknie pachnące woski niż te Yankee Candle i Kringle, to zostawcie info w komentarzu. Chętnie wypróbuję coś nowego.

 

9


Zrobiłam sobie nawet zapachowy woreczek do łazienki. Teraz już wiecie jak pachnie u nas w domu :)

6

 

Dzisiaj Krzysiu wrócił bardzo późno, więc nawet nie miał czasu na zabawę w domu. Jutro sobie to odbijemy.

Wieczorem udało mi się uszyć nową czapkę i komin dla mojego brzdąca, oczywiście z debatą w tle ;)

 

11


Do jutra!

Czytany 1651 razy Ostatnio zmieniany piątek, 22 kwiecień 2016 10:47
 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon