wtorek, 26 styczeń 2016

Blogowe Love – edycja zimowa!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Blogowe Love – edycja zimowa!

Aż trudno uwierzyć, że minął już miesiąc, a ja jeszcze nie napisałam o fajnym spotkaniu, na którym byłam. Prędko nadrabiam zaległości, a Wy zobaczcie co się działo :)

Na moim blogu czytałyście już kilka relacji ze spotkań blogowych. Za każdym razem rozpływałam się w zachwytach, bo... wybieram tylko takie imprezy blogowe, które wiem, że będą fajnie zorganizowane. Tak też było tym razem. Pod koniec grudnia, tym razem w Bydgoszczy, odbyło się spotkanie Blogowe Love – edycja zimowa. Latem pisałam o pierwszej edycji, która była fantastyczna [KLIK, KLIK]. Kiedy dowiedziałam się, że Paulina z bloga Oli Loli New Life, ponownie organizuje spotkanie i to jeszcze kilka ulic od mojego domu, nie mogło mnie tam zabraknąć!

 

2

 

Jak już napisałam na samym początku, było fantastycznie. Paulina po raz kolejny (chociaż tym razem całkiem sama), dopięła wszystko na ostatni guzik. Było piękne miejsce (Kogel Mogel), fajne towarzystwo, pyszna kawa i bardzo ciekawe warsztaty.

 

Na samym początku Paulina przygotowała mini warsztaty z ozdabiania kolczyków metodą decoupage. Ja byłam zachwycona, bo już od dawna chciałam się tego nauczyć, ale nigdy nie miałam do tego czasu, ani głowy. Dla mnie super!

 

1

 

Chwilę później przedstawicielka firmy Paisley Poland przybliżyła nam swoją markę. Nie będę jednak w tym miejscu pisała o niej więcej, ponieważ przygotowuję osoby wpis z polskimi markami, które są naprawdę warte polecenia, a ta jest jedną z nich. Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę internetową [KLIK].

 

6

 

Na koniec, Kasia z bloga mojakaruzela.pl opowiedziała o metodzie Montessori. Jest ona dosyć kontrowersyjna, więc i na spotkaniu nie obyło się bez burzliwej dyskusji. Ja widzę w niej bardzo wiele plusów i dużo założeń bardzo mi się podoba. Okazało się nawet, że z wiele z nich, zupełnie nieświadomie, już wcielam w życie. Jeśli będziecie zainteresowane tym tematem, to przygotuję osobny post o założeniach metody Montessori.

 

3

 

Na większości podobnych spotkań są prezenty, i tutaj ich nie zabrakło. Wróciłam do domu obładowana fantastycznymi upominkami od sponsorów. Poniżej przedstawiam zdjęcia pożyczone od Marty [KLIK], ale osobne wpisy o wielu rzeczach, które dostałam, pojawią się niedługo na blogu, Facebooku i Instagramie :)

 

cfghguiok

 

To było fantastyczne spotkanie (chyba się powtarzam ;). Jeszcze raz bardzo dziękuję Paulino, że nareszcie mogłam się z Tobą nagadać. Znowu przygotowałaś wszystko perfekcyjnie! Moje gratulacje!!
Oto sprawczyni całego „zamieszania". :)

 

7

 

A oto z kim miałam przyjemność się bawić podczas spotkania:

Oli Loli New Life
Żoną być
Zosinkowy blog
Zawód kobieta
Raczkując w świat
Męskie życie po życiu

 

No i last, but not least, sponsorzy fantastycznych upominków:

image 22

Czytany 1717 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 05 maj 2016 09:00
 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon