wtorek, 15 lipiec 2014

Darmowe próbki - HIPP (po 4. miesiącu)

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Darmowe próbki - HIPP (po 4. miesiącu)

Tuż przed narodzinami Krzysia zarejestrowałam się na kilku portalach internetowych z produktami dla niemowlaczków. Zarejestrowałam i zapomniałam, aż do dziś, kiedy listonosz przyniósł pudełko, a w nim coś na ząb (raczej na dziąsełko, ale niech będzie ;).

 

150714 1

 

Co zrobić żeby dostać takie darmowe pudełko? Wystarczy zarejestrować się na stronie klubmaluszka.hipp.pl i podać dane do wysyłki. Kiedy dziecko zacznie zbliżać się do końca czwartego miesiąca życia (moment kiedy można zacząć rozszerzać dietę dziecka), firma HIPP przyśle słoiczek z pierwszym obiadkiem i łyżeczkę. Ja dostałam młodą marchew z ziemniakami. Dodatkowo dołączony był poradnik żywieniowy i kupony rabatowe na osiem produktów marki HIPP - soczki, deserki, obiadki, ale również mleko HIPP Combiotik, płyn do kąpieli i płyn do mycia całego ciała dziecka.

 

150714 2

~pierwsze pudełko, które przyszło do mnie pocztą~

 

Za jeden z tych kuponów, za symboliczny 1 grosz, można odebrać w sklepie Rossmann, kolejne darmowe pudełko. Tym razem w środku, poza ulotkami reklamowymi, był sok jabłkowy BIO 100% i kolejny obiadek. Mi znowu trafił się słoiczek z młodą marchwią i ziemniakami, ale podobno zestawy są różne. Cóż... pech :)

 

150714 3

~drugie pudełko, które odebrałam w sklepie Rossmann~

 

Fajna sprawa dostać takie pudełka z jedzonkiem dla dziecka. Z wielką przyjemnością podam je Krzysiowi. Myślę jednak, że taki słoiczek, który ma 125g jedzonka dam mu dopiero jak trochę przyzwyczai się do stałych pokarmów, bo szkoda podać jedną łyżeczkę, a resztę wyrzucić. Po próbie podania Małemu czystej wody, o której pisałam tutaj, wiem, że może to trochę potrwać. ;) Nie mniej jednak słoiczki już czekają aż uznam, ze Synek jest gotowy na coś więcej.

 

Mama Krzysia

 

Czytany 3109 razy Ostatnio zmieniany piątek, 22 kwiecień 2016 10:45
 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon