środa, 25 czerwiec 2014

Buciki w wersji mini

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Buciki w wersji mini

Nie wiem dlaczego, ale dziecięce buciki zawsze wydawały mi się najsłodszym elementem ubioru niemowlaczka.

Jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży od razu pobiegłam kupić parę malusich cudeniek. Wyobrażałam sobie jak pięknie będą wyglądał na nóżkach i przekładałam z miejsca na miejsce, żeby je widzieć jak najlepiej z każdego miejsca w domu. W efekcie stałam się szczęśliwą posiadaczką czterech par, z których dwie są bardziej wyjściowe, a dwie kolejne bardziej domowe ;).

 

250614 1

 

250614 2

 

250614 3

 

250614 4

 

Ekscytacja bucikami skończyła się po narodzinach Krzysia. Okazało się, że to, co wcześniej tak mi się podobało, teraz jest całkowicie niepraktyczne. Na szalejącą w powietrzu stópkę ciężko jest założyć spodenki, a co dopiero coś tak małego. Jak już uda mi się wcisnąć bucik i nawet jak dopilnuję żeby pięta dotykała podeszwy, to zanim się obejrzę i tak spada. Myślałam, że może trampki na sznurówki dłużej się utrzymają jeśli je mocniej zawiążę, ale nie... spadły może minutę później niż te na gumki. W efekcie przez prawie trzy miesiące, jak Synek jest z nami, miał założone butki raptem kilka razy, a i tak najczęściej trampki (przez tą dodatkową minutę :). W domu Maluszek bardzo często jest na boso, bo bardzo lubi jak się go głaszcze i gilgocze po stópkach. Często też pocieram jego stopy różnymi materiałami, żeby go dodatkowo stymulować, a jeśli już coś mu zakładam, to podkolanówki, bo są na tyle długie, że ich ściągnięcie przez niego trwa, i trwa, i trwa... Kolejną parę butków kupię mu dopiero jak nóżek zacznie używać do czegoś innego niż machanie w powietrzu i pocieranie o łóżeczko ;)

 

Żeby tradycji stało się zadość miałam też sesję zdjęciową z bucikami. W końcu, która z mam nie ma zdjęć z bucikami i wynikami usg ;)

 

250614 5

~piąty miesiąc ciąży~

 

Mama Krzysia

Czytany 1717 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 05 maj 2016 09:19
 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon