piątek, 15 sierpień 2014

Darmowe próbki - BoboVita

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Darmowe próbki - BoboVita

Wracamy z wakacji, a przy drzwiach wita mnie sąsiadka mówiąc: "Pani Natalio, mam przesyłkę dla Synka!". Okazało się, że BoboVita pamiętała o ukończeniu przez Krzysia czwartego miesiąca i przysłała kilka swoich specjałów.

 

150814 1

 

Kilka miesięcy temu zarejestrowałam się na stronie www.bobovita.pl. Teraz Bobovita przysłała Krzysiowi paczuszkę, a w niej:
- słoiczek z marchewką - odpowiednie dla dzieci po ukończeniu 4. miesiąca życia
- kaszka mleczna ryżowo-kukurydziana również przeznaczona dla dzieci po ukończeniu 4. miesiąca życia
- formularz do zamówienia darmowych próbek mleka Bebiko 2
- poradnik żywienia małego dziecka

 

150814 2

 

Chociaż zazwyczaj poradniki, które spece od marketingu dołączają do próbek są ciekawe i dobrze opracowane, to ten przygotowany przez BoboVitę jest wyjątkowo fajny. W bardzo atrakcyjny sposób opisano jak wprawadzać poszczególne składniki do diety dziecka. Wszystko podzielono na pięć kroków. W każdym z nich zostało opisane co można podać dziecku i w jaki sposób to przygotować. Nie zabrakło również porad dietetyka oraz kalendarza, który ułatwia mamie rozpoznanie gustów kulinarnych maluszka. Chociażby dla samego poradnika warto zamówić pudełko od BoboVity :)

 

Przeczytaj również o paczuszcze jaką dostałam od firmy HIPP (darmowe próbki - HIPP) i o innych stronach, na których po zarejestrowaniu się można otrzymać próbki produktów dla dzieci (darmowe próbki produktów dla dziecka).

 

Mama Krzysia

 

Czytany 1997 razy Ostatnio zmieniany piątek, 22 kwiecień 2016 10:44
 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon