poniedziałek, 03 listopad 2014

Darmowe próbki - HIPP (po 7. miesiącu)

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Darmowe próbki - HIPP (po 7. miesiącu)

Kilka miesięcy temu, od firmy HIPP dostaliśmy darmowe słoiczki z jedzonkiem i soczkiem. Teraz, kiedy Krzysiu zbliża się do ukończenia 7. miesiąca życia, przyszło kolejne pudełko. Tym razem zawierało "dorosły" obiadek :)

031114 1

 

Oto co było wewnątrz pudełka:
- zupka pomidorowa z kurczakiem dla dzieci, które ukończyły 7. miesiąc życia
- dwa kupony rabatowe uprawniające to 20% zniżki na obiadek i deserek w słoiczku marki HIPP
- poradnik z praktycznymi radami dotyczącymi żywienia dzieci od 7. miesiąca życia. Szczerze przyznam, że jest to raczej reklamówka firmy HIPP, ale jeśli ktoś, tak jak ja, bardzo lubi ich produkty, to na pewno poradnik przeczyta z zainteresowaniem. 

 

031114 2

 

Co zrobić żeby otrzymać takie pudełko? Wystarczy zarejestrować się na stronie klubmaluszka.hipp.pl i podać swój adres. Jeśli zarejestrujecie się zanim Wasze dziecko skończy 4 miesiące, to najpierw otrzymacie dwa pudełka (szczegóły TUTAJ) z pierwszymi posiłkami dla maluszka, a po 7. miesiącu przyjdzie pocztą kolejna przesyłka. Jeśli natomiast Wasz maluszek ma więcej niż 4, a mniej niż 7 miesięcy, to możecie liczyć na jedno pudełeczko (to opisywane w tym poście).

 

Ja osobiście bardzo lubię produkty HIPP. Przy wprowadzaniu nowych smaków do diety Krzyśka,często korzystałam z gotowych dań. Teraz, kiedy Synek je już więcej rzeczy, staram się gotować mu posiłki sama, ale zestaw obiadków na sytuację awaryjną zawsze mam w pogotowiu i zupa pomidorowa z kurczakiem na pewno się zje ;)

 

Jeśli szukacie więcej informacji na temat darmowych próbek produktów dla dzieci to zapraszam do wpisu ~darmowe próbki produktów dla dzieci~

 

A Wy, korzystacie z gotowych dań czy same gotujecie dziecięce posiłki?

 

Mama Krzysia

Czytany 1942 razy Ostatnio zmieniany piątek, 22 kwiecień 2016 10:44
 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon