wtorek, 06 styczeń 2015

8 najpopularniejszych postów w roku 2014

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

8 najpopularniejszych postów w roku 2014

Nie wiem jak Wy, ale ja ciągle jestem jeszcze głową w roku 2014. Jako ostatnie nawiązanie do starego roku, przygotowałam spis postów, które najbardziej przypadły Wam do gustu. Pamiętacie te teksty?

060115 1

 

Miejsce 8.
Pierwszy post z przymrużeniem oka, który pojawił się na blogu. Już wiem, że na pewno nie był ostatnim! Świetnie się bawiłam przygotowując ten wpis, a po komentarzach i wiadomościach od Was, widzę, że nie tylko mi się podobał. :)
 

060115 2

 

Miejsce 7.

Kiedy publikowałam ten wpis, byłam przekonana, że połowa z Was popuka się w czoło i napisze: "chyba zwariowała... śmieci na śmieci?". Faktycznie, woreczki na zużyte pieluchy są śmieciami na śmieci, ale jakże przydatnymi! Okazuje się jednak, że wiele z Was uważa bardzo podobnie. Ufff.... ;)

 

060115 3

 

Miejsce 6.
Jedyny przepis kulinarny, który znalazł się w tym zestawieniu. Różne hamburgery już jadłam, ale nieskromnie powiem, że te z mojego przepisu są po prostu najlepsze! (Kiedy to piszę, Piotrek mówi: "koniecznie dodaj, że te Twoje są najlepsze jakie w życiu jadłem!", więc dodaję. ;)
 
060115 4
 
Miejsce 5.
Ten post jest jednym z moich ulubionych. Nie zliczę ile razy sama go przeglądałam i przypominałam sobie jak wyglądało moje życie z czteromiesięcznym Krzyśkiem. W najbliższym czasie pojawi się uaktualnienie, bo dużo się u nas pozmieniało. :)
 
060115 5
 
Miejsce 4.
Nasz drugi wakacyjny wyjazd. Było fantastycznie! Do tego wpisu będę jeszcze w tym roku nawiązywała, bo tata Krzysia planuje szczegółowo opisać szlaki, którymi wędrowaliśmy z niemowlaczkiem.
 
060115 6
 
Miejsce 3.
Najczęściej wpisywane w przeglądarkę hasło, które odsyła do mojego bloga to "darmowe próbki produktów dla dzieci". Przyznaję, że wcale się nie dziwię, bo ja kiedyś też, w ten sposób, szukałam próbek produktów, które mnie interesowały. Jest to również najczęściej uaktualniany przeze mnie post. Zależy mi, żeby na tej stronie znajdowały się tylko firmy, od których rzeczywiście można dostać darmowe próbki.
 
060115 7
 
Miejsce 2.
Do napisania tego postu długo się przygotowywałam. Bardzo mi zależało, żeby był jak najbardziej rzeczowy i szczegółowy. Uważam, że każdy kto kupuje zabawki dla dzieci powinien go przeczytać. Bardzo się cieszę, że go doceniliście.
 
060115 8
 
Miejsce 1.
Mata edukacyjna, czyli zdecydowanie Wasz ulubiony wpis. Czy ja już wspominałam, że bardzo cenię sobie zostawiane przez Was komentarze? Dzięki tym, które pojawiły się pod postem, poznałam wiele bardzo interesujących mat, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Zdecydowanie poza postem przeczytajcie komentarze!
 
060115 9
 
A Twoje ulubione wpisy z raczkowego bloga znalazły się w tym zestawieniu? A może masz inny ulubiony post?
Czytany 1354 razy Ostatnio zmieniany piątek, 21 październik 2016 06:49
 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon