WSPÓŁPRACA

 

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z moim blogiem, to zapraszam do zapoznania się z tą stroną.

 

Blog
Blog Raczkując w Świat powstał z myślą o rodzicach, którzy chcą w aktywny sposób spędzać czas ze swoimi dziećmi. Od samego początku tworzę miejsce, do którego czytelnik będzie chętnie wracał po interesujące i niebanalne treści. Mam duże grono odbiorców, którzy regularnie śledzą bloga i z niecierpliwością czekają na kolejne wpisy.

 

Formy współpracy

Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy i z chęcią pomogę w przygotowaniu oryginalnej reklamy jak najlepiej dopasowanej do odbiorców mojego bloga. Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie i zawsze z dużym profesjonalizmem. Bardzo dużą wagę przywiązuję do jakości moich wpisów zarówno pod względem tematyki, poprawności językowej oraz profesjonalnie wykonanych fotografii. Wszystkie materiały umieszczone na blogu są mojego autorstwa i również podczas współpracy nie posługuję się cudzymi fotografiami i treściami.

 

Szablon

Szablon bloga skonstruowany został tak, aby starsze wpisy losowo pojawiały się na stronie głównej. Statystyki pokazują, że nawet dwuletnie wpisy nadal cieszą się popularnością. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że nawet po dłuższym czasie, post z Państwa produktem cały czas będzie wyświetlany na stronie głównej i „klikany" przez nowych czytelników.

 

Media społecznościowe
Mój blog ma również swoje strony na Facebooku i Instagramie

 

Kontakt
W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na maile odpowiadam regularnie. Na życzenie klienta udostępniam statystyki bloga.

 

 

Do usłyszenia! :)

 

 

 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon

NAJPOPULARNIEJSZE