sobota, 25 kwiecień 2015

TYDZIEŃ Z NAMI – dzień 2.

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

TYDZIEŃ Z NAMI – dzień 2.

Nareszcie weekend! Uwielbiam dni kiedy bardzo dużo się dzieje, ale równie bardzo cieszę z tych, które możemy spędzić leniwie, w rodzinnym gronie. Ta sobota właśnie tak się zapowiada.

Od wczoraj mieliśmy w domu gościa, mojego brata. Krzysiek za nim przepada więc zaraz po przebudzeniu zaczęły się wygłupy z wujkiem. W tym czasie ja mogłam przygotować śniadanie.

 

1

Wasze maluszki też najbardziej lubią wszystkie przedmioty, które nie są zabawkami? U nas ostatnio wielką popularnością cieszą się skarpetki (szczególnie te samodzielnie ściągnięte przez Krzysia) i silikonowa łapka.

 

2

 

3

 

Czy ja coś mówiłam, że ta sobota jest bardzo leniwa? ;) Rzadko zamawiamy jedzenie na wynos, ale dzisiaj w ogóle nie miałam ochoty na gotowanie. W efekcie my zjedliśmy chińszczyznę, a Krzysiu królika ze słoiczka.

 

6


Po obiedzie? Kolejna porcja zabawy.

 

4

 

5

 

Wieczorem wybieramy się na urodziny do znajomych więc zaczynam przygotowania.

 

7


Znacie tę serię kosmetyków L'Oreal? Ja używam kremu Skin Perfection i serum z tej samej linii. Jestem z nich bardzo zadowolona. Teraz przymierzam się do wypróbowania kremu BB. Jeśli jeszcze nie próbowałyście, to polecam :)

 

8


Kwiaty są, prezent jest, więc jedziemy na przyjęcie.

9

 

Na imprezę wyjątkowo zabraliśmy ze sobą Krzysia. Miało być jeszcze kilka maluchów więc zakładaliśmy, że spędzimy tam kilka godzin i ok. dziewiętnastej wrócimy do domu na kąpiel i spanie. Zabawa była tak świetna, że wszystkie nasze założenia wzięły w łeb i bawiliśmy się do 22. W międzyczasie Krzysiu dwa razy zdrzemnął się w wózku i pewnie spałby jeszcze dłużej, ale nasza rodzicielska odpowiedzialność kazała nam wracać do domu ;)

 

10


Miało być bardzo spokojnie, a wyszło jak zawsze... Jutro na pewno nigdzie się nie ruszamy :)

 

Czytany 1878 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 kwiecień 2015 19:30
 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon