wtorek, 28 kwiecień 2015

TYDZIEŃ Z NAMI – dzień 5.

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

TYDZIEŃ Z NAMI – dzień 5.

Dziś mam wolne!
Raz w tygodniu, Krzysiek jedzie na cały dzień do dziadków. Dla nich jest to najlepszy czas, bo mają wnuczka na własność, a dla mnie jedyny dzień, kiedy mogę sama decydować o swoim czasie.


Rano, Krzysia do wyjścia przygotowuje Piotr. Generalnie chodzi o to, żebym mogła dłużej pospać. Niestety, jeszcze ani razu nie udało mi się przespać ich wyjścia. Daję Krzysiowi buziaka na drogę i robię sobie coś do picia, a później wracam do łóżka pooglądać jakieś głupoty, na które normalnie nigdy nie mam czasu.

 

1


Poranne ogarnięcie mieszkania.

 

2


Śniadania w takie wolne dni lubię najbardziej. Zazwyczaj w ciągu tygodnia jem kanapkę z serem, albo jogurt z owocami. Dzisiaj miałam czas na przygotowanie świeżej bułki, a i przy samym posiłku nikt mnie nie poganiał więc nadrobiłam prasówkę.

 

3


Ponieważ miałam mniej pracy niż zazwyczaj, mogłam sobie pozwolić na poranny seans filmowy. Dzisiaj przyszła kolej na film „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął". Świetne kino! Jeśli lubicie skandynawskie czarne komedie, to ten film na pewno wam się spodoba.

 

4


Piotr z pracy przywiózł mi tulipany :) Uwielbiam świeże kwiaty. Taki mały dodatek, a od razu robi się jakby przyjemniej w domu.

 

5


Jeszcze chwila na kawę i gazetkę, bo niedługo wraca mój szkrab.

 

6


Kiedy Krzysiu wraca, siadamy, czytamy książeczkę i czekamy na gościa.

 

7


Ponieważ dzisiaj wieczorem odwiedził nas znajomy, to on przejął obowiązek nakarmienia malucha przed snem :) Kiedy Krzysiek widzi pełną butelkę mleka, jest mu całkiem obojętne kto go karmi :) Staram się powoli eliminować mleko modyfikowane z diety synka, ale smakuje mu ono tak bardzo, że zostawiłam butelkę jeszcze na ostatni, wieczorny posiłek.

 

8


No i czas na kąpiel i wannowe szaleństwo z tatą. Dzięki zajęciom na basenie Krzysiek uwielbia wodę. Jeśli jeszcze zastanawiacie się czy rozpocząć zajęcia z pływania dla niemowląt, to my uważamy, że jest to jedna z najfajniejszych rozrywek dla niemowlaczka. [KLIK

 

9

 

10

 

Tak wygląda mój wolny dzień. Uwielbiam te chwile, kiedy sama decyduję co chcę zrobić, ale nie ukrywam też, że zawsze z niecierpliwością czekam na powrót Krzysia. Fajnie jest odpocząć od bycia mamą, byle nie za długo ;) 

Do jutra!

 

Czytany 2073 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 kwiecień 2015 15:36
 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon