wtorek, 03 styczeń 2017

10 najpopularniejszych wpisów w roku 2016

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

10 najpopularniejszych wpisów w roku 2016

Jakie wpisy najchętniej czytaliście w zeszłym roku? Oto moja złota dziesiątka :)

Uwielbiam podsumowania i chociaż mam ciągły dostęp do wszystkich statystyk bloga, to zamiast tam zaglądać, sprawdzam moje wpisy z corocznymi podsumowaniami. W tym roku nie mogło być inaczej, więc przygotowałam zestawienie najpopularniejszych postów. To właśnie je najchętniej czytałyście w ubiegłym roku. Znacie je? Pamiętacie? Jeśli nie, to koniecznie musicie je nadrobić.

 

 

Miejsce 1.
Szaleństwo w pianie

Na pierwszym miejscu uplasowała się zabawa, która dla mojego Krzysia jest jedną z ulubionych. Pianowe szaleństwo to coś, co spodoba się każdemu maluchowi, ale niestety... radzę poczekać z nią do lata, albo przynajmniej do wiosny. Jeśli Wasze maluszki lubię takie taplaniny, to zachowajcie nasze pianowe szaleństwo w pamięci, ale jak najszybciej zróbcie zabawę z miejsca nr 2.

 

Zrzut ekranu 2017 01 03 o 18.05.03

 

 

 

 

Miejsce 2.
Domowe gluty

Nie zliczę ile razy już przygotowywałam te gluty. Gluty świetnie się sprawdzają w czasie deszczu, złego humoru, ale po prostu jako lekarstwo na „mamo... nuuuuuuuudzi mi się!". O tej zabawie wie cała moja rodzina i nawet Pani z pobliskiego sklepu, która narzekała, że zabawki są drogie. Zabawki może tak, ale zabawy niekoniecznie. Gluty rulez i moim osobistym zdaniem powinny zająć miejsce pierwsze :)

 

Zrzut ekranu 2017 01 03 o 18.04.48

 

 

 

 

Miejsce 3.
Nieskazitelnie czyste malowanie

Przez tytuł tego wpisu trafialiście do mnie najczęściej. W sumie jakby się tak dłużej zastanowić, to podobno Internet wie wszystko, więc się nie dziwię, że wiele osób wpisywało w wyszukiwarkę takie hasło. A Waszym maluszkom podobała się ta zabawa?

 

Zrzut ekranu 2017 01 03 o 18.05.15

 

 

  

Miejsce 4.
Domowe żelki

Tutaj chyba nie potrzeba komentarza, bo każdy kto lubi żelki z wielką chęcią wypróbuje przepis na przysmak bez „E" w składzie. Mi smakują, Krzysiowi smakują, więc polecamy jeśli jeszcze nie próbowałyście.

 

Zrzut ekranu 2017 01 03 o 18.05.51

 

 

 

Miejsce 5.
Trujące rośliny w naszych domach


Mam wielką satysfakcję, że tak dobrze przyjęłyście ten wpis. Rośliny, które otaczają nasze maluszki mogą być dla nich niebezpieczne i zawsze trzeba o tym pamiętać. Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego wpisu chociaż kilka z Was postawiło doniczki poza zasięgiem rączek dziecka. Jeśli tak się stało, to warto było pisać ten tekst.

 

Zrzut ekranu 2017 01 03 o 18.05.38

 

 

 

Miejsce 6.
Urodzinowe prezenty, które (prawie) nic nie kosztują


O niektórych prezentach zapomina się krótko po ich otrzymaniu. Są jednak takie upominki, które zyskują na wartości po latach i to za nie jesteśmy wdzięczni rodzicom jako dorośli ludzie.

 

Zrzut ekranu 2017 01 03 o 18.05.39

 

 

 

Miejsce 7.
Gra dla dzieci, która nic nie kosztuje


A wiecie, że my dalej gramy w tę grę na wyjazdach? To jest najbardziej uniwersalna zabawa jaką znam. Wszystkie potrzebne akcesoria zawsze macie przy sobie, jej przygotowanie zajmuje kilka minut i można w nią grać w nieskończoność - nie przesadzam! :)

 

Zrzut ekranu 2017 01 03 o 18.13.07

 

 

 

Miejsce 8.
Jedzenie z filcu


Widać, że nasze filcowe śniadanie zasmakowało nie tylko nam :) Od czasu pojawienia się tego wpisu stworzyłam jeszcze inne jedzonka, ale... nie zdążyłam ich jeszcze obfotografować. W tym roku obiecuję poprawę i jak tylko wyjdzie odrobina Słońca niezbędnego do dobrych zdjęć, to pokażę jakie jeszcze cuda można wyczarować z filcu. Akurat tego materiału w tym roku będzie sporo, bo nie tylko jedzenie czeka na zdjęcia :)

 

Zrzut ekranu 2017 01 03 o 18.05.12

 

 

 

Miejsce 9.
Jadalne farby i nietoksyczna ciastolina


Trochę nagięłam moje zestawienie, ale jadalne farby i nietoksyczna ciastolina stoją praktycznie na równi, więc umieściłam je ex aequo, żeby dołożyć jeszcze jeden wpis. Jeśli nie widziałyście tych wpisów a macie malutkie dzieci, z którymi chcecie się bawić kreatywnie, ale te jedzą wszystko dookoła, koniecznie zobaczcie te dwie zabawy.

 

Zrzut ekranu 2017 01 03 o 18.05.00

 

Zrzut ekranu 2017 01 03 o 18.04.59

 

 

 

Miejsce 10.
5 sposobów jak ugryźć planszówkę


To dla tego wpisy nagięłam moje zestawienie. Dlaczego? Uwielbiam gry planszowe i moją miłością zaraziłam Krzysia. Teraz razem rozgryzamy gry, ale początki wcale nie były łatwe. Uważam, że jeśli dobrze wprowadzimy gry i spokojnie zaznajomimy dziecko z kostką, pionkami, planszą a później z zasadami, jest bardzo duża szansa, że maluch polubi planszówki tak jak my. Ten wpis tłumaczy od czego zacząć, żeby gry stały się przyjemnością, bo przecież one są super, no nie?:)

 

Zrzut ekranu 2017 01 03 o 18.05.42

 

 

No i jak? Znałyście te wpisy? A może najbardziej podobał Wam się jakiś zupełnie inny?

Czytany 1896 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 kwiecień 2017 09:04
 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon