wtorek, 31 marzec 2015

Gryzak inaczej

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gryzak inaczej

Dzieci bardzo lubią grzechotki, a rodzice lubią gryzaki, które uśmierzają ból dziąseł podczas ząbkowania. Wybór obu tych zabawek na rynku jest ogromny. Ja znalazłam produkt, który łączy w sobie gryzak i grzechotkę, a do tego świetnie nadaje się jako zabawka podczas spacerów.

 gryzak 1

 

Zabawką, która łączy wszystko to, co maluszki lubią najbardziej, jest gryzak MAM Bite&Play. Ma on kształt trójkąta, na którego wierzchołkach umieszczono różne elementy – dwa gryzaki i kręcącą się grzechotkę.

 

Gryzaki wykonane zostały z dwóch różnych materiałów – jeden jest wodny, a drugi twardy, gumowy. Oba idealnie sprawdzają się podczas ząbkowania. Dodatkowo gryzak wodny ma taki kształt, że pomaga przy uśmierzaniu bólu podczas wychodzenia zębów trzonowych. 

 

gryzak

 

Kształt gryzaka zaprojektowany został w taki sposób, aby nawet małe dziecko mogło go podnieść z podłogi i trzymać za pomocą jednej, albo dwóch rączek.

 

Zabawka jest bardzo dobrze wykonana. Krzysiek bawi się nią już prawie pół roku i cały czas wygląda jak nowa, a wcale delikatnie się z nią nie obchodzi. Głównie służy synkowi jako zabawka spacerowa. Do jednego z gryzaków przyczepiłam smycz na klucze, dzięki czemu nie wypada z wózka. Przy takim zastosowaniu jest po prostu gadżetem idealnym.

 

DSC 0057

 

Jeśli szukacie dla maluszka ciekawej zabaweczki, która będzie dla niego nie tylko interesująca, ale również praktyczna, to ten gryzak nadaje się idealnie.  

 

Gryzak Bite&Play kosztuje niecałe 34zł i dostępny jest w sklepie MAMbaby [KLIK]. Dodatkowo, jeśli polubicie stronę na Facebooku firmy MAM możecie otrzymywać bardzo ciekawe rabaty na cały ich asortyment. [KLIK]

 

2 1

 

Czytany 2280 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 kwiecień 2015 18:35
 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon