środa, 03 wrzesień 2014

Idealna zabawka - zawieszka do wózka

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Idealna zabawka - zawieszka do wózka

W gąszczu dziecięcych zabawek trudno jest znaleźć coś naprawdę godnego uwagi. Kilka "perełek" udało mi się wyszperać na sklepowych półkach i te właśnie chciałabym Wam polecić. Dzisiaj o jednej z ulubionych zabawek Krzysia, czyli motylku firmy Lamaze.

030914 1

 

W internecie zabawkę można znaleźć pod kilkoma nazwami. Niektórzy nazywają ją motylkiem, inni ważką o imieniu Emanuel, a ja pierwszy raz zobaczyłam ją na zagranicznym forum i tam nosiła nazwę Freddie the Firefly, czyli robaczek świętojański o imieniu Fredi. Tak czy owak, u nas w domu jest po prostu Fredziem :)

 

030914 2

 

Według oznaczeń producenta zabawka przeznaczona jest dla dzieci od narodzin, czyli 0+. Faktycznie, dla maluszków nadaje się świetnie. Z myślą o najmłodszych tył skrzydełek przygotowano w kolorach czarnym i białym. Bardzo dużo czasu mój Synek spędził przyglądając się tym kropkom i paskom.

 

030914 3

 

Jednak to właśnie dla dzieci od drugiego, lub trzeciego miesiąca życia Fredzio będzie najbardziej atrakcyjny. Zabawka została przygotowana tak aby działać na różne zmysły:
WZROK - dzięki zestawieniu ze sobą wielu kontrastujących kolorów
DOTYK - naliczyłam 17 różnych faktur, czyli prawie każdy element wykonany jest z innego materiału.
SŁUCH - w zabawce umieszczono trzy elementy wydające dźwięki - wszystkie skrzydła szeleszczą, a na jednym z nich umieszczono piszczałkę. Dodatkowo w główce motylka znajduje się dzwoneczek.

 

Maluch, który jest na etapie wkładania wszystkiego do buzi na pewno ucieszy się z gryzaczka i dużej ilości supełków.

 

030914 4

 

To jednak nie wszytko. Zabaweczkę można przymocować do pałąka, lub wózka, dzięki czemu maluszek będzie miał swojego przyjaciela także podczas spacerów.

 

030914 5

 

Mamy na pewno ucieszy też fakt, że motylka można prać w pralce w temp. 30st.C. Jest to ważna informacja ponieważ większość zabawek tego typu nie można prać w ogóle, lub tylko ręcznie. Należy również dodać, że zabawka jest bardzo solidnie wykonana i nie mam obaw, że coś się oderwie i zostanie w ręce, lub ustach Krzysia.

 

Moim zdaniem Fredek z firmy Lamaze jest po prostu idealny. Jego cena ok 39 zł nie jest wygórowana biorąc pod uwagę to jak długo dziecko może się nią bawić. Mój Krzysiu Fredka bardzo lubi, a ja wiem, że będzie się nim bawił jeszcze długo. Jeśli szukasz porządnej zabawki dla swojego dziecka, lub jako prezent - POLECAMY- ja i Krzyś :)

 

Mama Krzysia

 

Czytany 2461 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 05 maj 2016 08:50
 

KTO TO TAKI           WSPÓŁPRACA           KONTAKT

 

facebook icon instagram icon